Day Spa to specjalnie dobrane zabiegi dzięki, którym w ciągu jednego dnia odzyskają Państwo formę oraz siły witalne. Niezwykle przyjemne zabiegi dobrane indywidualnie do potrzeb zaspokoją nawet najbardziej wymagającego klienta.

Przykładowe Programy Day Spa w naszym Hotelu:


Luksusowa Odnowa

Przeznaczony dla osób chcących odzyskać siły oraz zregenerować skórę. Pakiet zabiegów jest idealnym sposobem aby odprężyć ciało i umysł.

Pakiet Luksusowa Odnowa zawiera:

 • Powitalny Rytuał Wyciszenia w którego skład wchodzą filiżanka zielonej herbaty oraz odświeżający kompres do obmycia dłoni
 • Podróż w krainę relaksu w Sauna Center
 • Ekskluzywna odnowa – zabieg na ciało
 • Masaż Aromaterapeutyczny
 • Manicure klasyczny

Zabieg rozpoczyna się tuż po przybyciu do strefy Spa. Tu czeka na naszych Gości rytuał wyciszenia z filiżanką zielonej herbaty, przygotowujący naszych Gości do pobytu w strefie relaksu. Następnie przechodzimy do Sauna Center na seans w saunie fińskiej lub łaźni parowej w celu podgrzania ciała i oczyszczenia z toksyn. Polecamy połączenie saun z grotą solno-lodową co wspomaga krążenie i dodaje energii. Kolejnym etapem jest Ekskluzywna odnowa, czyli zabieg na ciało z peelingiem, który oczyszcza skórę przygotowując ją do kolejnego zabiegu. Na zakończenie pobytu proponujemy aromatyczny masaż całego ciała, który jest jednocześnie kulminacyjnym punktem całego pakietu. Pozwala on na zmniejszenie napięcia mięśni i całkowite odprężenie. Dopełnieniem całej wizyty w Med Spa będzie manicure klasyczny.

Tak dobrana, specjalnie skomponowana seria zabiegów, łącząc swoje działanie w czasie jednodniowego pobytu w Day Spa powoduje, że już po jednorazowym pobycie w naszych gabinetach poczują się Państwo zrelaksowani i zyskają nowe siły witalne.

Cena Pakietu Luksusowa odnowa: 589zł/ orientacyjny czas 3,5h


Męskie Spa / Męska chwila

Przeznaczony jest dla mężczyzn szukających odprężenia i relaksu. Specjalnie dobrane zabiegi pomogą w wyciszeniu i regeneracji sił witalnych.

Pakiet Męskie Day Spa zawiera:

 • Powitalny Rytuał Wyciszenia w którego skład wchodzą filiżanka zielonej herbaty oraz odświeżający kompres do obmycia dłoni
 • Seans w Sauna Center
 • Regenerujący Masaż Piwny
 • Męski zabieg na twarz

Przed rozpoczęciem zabiegów proponujemy seans w saunie fińskiej lub łaźni parowej, aby rozgrzać ciało oraz oczyścić je z toksyn. Doskonały efekt pobudzenia daje połączenie sauny oraz groty solno-lodowej. Następnie zapraszamy naszych Gości na rytuał wyciszenia z filiżanką zielonej herbaty, wprowadzający w stan relaksu. Kolejnym etapem jest regenerujący Masaż Piwny, który pobudza ciało, polepsza krążenie i dodaje energii. Ostatnim etapem pobytu jest oczyszczając-energetyzujący zabieg na twarz.

Tak skomponowana seria zabiegów dla męskiej skóry pozwoli w ciągu jednego dnia w Med Spa zrelaksowanie się i odzyskanie sił witalnych.

Cena Pakietu Męskie Day SPA: 495zł/ orientacyjny czas 2,5h


Piękna w jeden dzień

Przeznaczony dla kobiet pragnących odzyskać siły witalne i zdrowy młody wygląd w ciągu jednego dnia. Idealny zestaw zabiegów regeneracyjnych i odmładzających dla każdej Pani.

Pakiet Piękna w jeden dzień zawiera:

 • Powitalny Rytuał Wyciszenia z zieloną herbatą w którego skład wchodzą filiżanka białej herbaty oraz odświeżający kompres do obmycia dłoni
 • Podróż w krainę relaksu w Sauna Center
 • Ekskluzywna odnowa – zabieg na ciało
 • Zabieg na twarz indywidualnie dobrany do potrzeb skóry
 • Masaż stóp
 • Manicure klasyczny

Wizytę w Med Spa rozpoczynamy od seansu w Sauna Center. Sauna fińska lub łaźnia parowa rozgrzeją ciało i oczyszczą ciało z toksyn. Warto połączyć saunę z grotą solo-lodową aby polepszyć krążenie krwi. Następnie zapraszamy naszych Gości na rytuał wyciszenia z filiżanką zielonej herbaty, wprowadzający naszych Gości w stan relaksu. Kolejnym etapem jest Ekskluzywna odnowa zabieg na ciało z owocowym peelingiem, który oczyszcza i odżywia skórę. Po pięknie pachnącym zabiegu na ciało proponujemy zabieg na twarz, który zostanie dobrany indywidualnie przez kosmetologa. Dopełnieniem całej wizyty w Med Spa będzie masaż stóp i manicure klasyczny. 

Tak dobrana seria zabiegów, powoduje, że już po jednorazowym pobycie w gabinetach Med. Spa poczują się Państwo zrelaksowani i odzyskają siły witalne.

Cena Pakietu Piękna w jeden dzień: 660zł/ orientacyjny czas 4h


Oferty specjalne

Zaplanuj swój pobyt w Hotelu Gdańsk dostając więcej za mniej

Spa rendez vousw Hotelu Gdańsk Boutique

oferta specjalna
Wyjątkowe chwile, wspólny relaks i zmysłowa przyjemność w towarzystwie muzyki i blasku świec...

Więcej

Piękna sylwetkaprzez cały rok

oferta specjalna
6-dniowy pakiet dla Twojej figury.

Więcej

Day SPALuksusowa odnowa

oferta specjalna
Dla osób chcących odzyskać siły oraz zregenerować skórę.

Więcej
Zobacz wszystkie oferty
Price of the day
Phone
Hotele GdańskHotelHotel GdańskHotelTwitterInstagram