Ponad tysiącletni Gdańsk uchodzi za najbogatsze w zabytki miasto „Bałtyckiej Europy”. Miasto to nad brzegiem Motławy ma jedną z najpiękniejszych Starówek w Europie. Hotel Gdańsk Boutique, uznany za wizytówkę miasta, zlokalizowany jest w samym sercu Starego Miasta z widokiem na malowniczą marinę i piękną starówkę zaprasza na 5 lub 7 dniowy pobyt, połączony ze zwiedzaniem samochodem w stylu retro z licencjonowanym przewodnikiem. Wsłuchaj się w szept starych murów, poznaj tajemnice bram i malowniczych uliczek, wejdź za kulisy życia mieszkańców Gdańska i odkryj wszystkie atrakcje z niezwykłej perspektywy. Zapraszamy!

Pakiet obejmuje:

  • 4 lub 6 noclegów w komfortowym dwuosobowym pokoju,
  • Śniadania w formie bogatego bufetu,
  • Kolacje dla 2 osób  w Restauracji Brovarnia Gdańsk każdego dnia pobytu (zupa, danie główne i deser do wyboru z naszej karty oraz piwo 0,5 l lub kieliszek wina od osoby),
  • Degustację piw warzonych na miejscu w Restauracji Brovarnia - Złoto Brovarni (jasne), Starogdańskie (ciemne) i Pszeniczne,
  • Zwiedzanie Starego Miasta samochodem w stylu retro z licencjonowanym przewodnikiem*,
  • Nieograniczony dostęp do Centrum Saun Med Spa (sauna fińska z koloroterapią, sauna parowa z efektem gwieździstego nieba, grota solno-lodowa, salon wypoczynkowy).

 

Cena pakietu 4 noclegi, 5 dni

Cena pakietu 6 noclegów, 7 dni

Pokój dwuosobowy standard**

3530 zł

4890 zł

*Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie preferowanej daty i godzin zwiedzania – przewidziany czas zwiedzania – ok. 1,5 godziny. Każda dodatkowa osoba jest płatna 185 zł.

**Możliwość przyjazdu trzeciej osoby za dopłatą 300 zł/dobę (cena obejmuje dostawkę w pokoju premium, śniadanie oraz kolację).Zarezerwuj "Ekskluzywny wypoczynek "


Price of the day
Phone
Hotele GdańskHotelHotel GdańskHotelTwitterInstagram