Restauracja Hotelu Gdańsk to niezwykła restauracja w wyjątkowym miejscu Gdańska. Oferuje swoim klientom znakomite dania polskiej i gdańskiej kuchni regionalnej. Jej specjalnością są dania kuchni starogdańskiej, której wspaniałym przykładem są słynna ‘Kaczka a la Brovarnia’ oraz ‘Pikantna Zupa Rybna’, które stały się już kultowymi potrawami wśród naszych gości.Wyjątkową aurę we wnętrzach restauracji tworzy 300-letnia drewniana konstrukcja spichlerza.

Zapraszamy do zorganizowania w naszej restauracji imprez okolicznościowych w niezwykłym otoczeniu. Organizujemy urodziny, imieniny, jubileusze, chrzciny, komunie i obiady weselne, każdorazowo dbając o odpowiednią oprawę tych wyjątkowych wydarzeń. Dla klientów biznesowych organizujemy bankiety, konferencje, szkolenia, spotkania firmowe, imprezy wigilijne.

 

W sezonie ogródek restauracyjny, z widokiem na marinę jachtową, umożliwia skosztowanie wyśmienitych potraw i Piwa Brovarnia na świeżym powietrzu, delektując się pięknym otoczeniem.

 Serdecznie zapraszamy!

Restauracja jest czynna codziennie od godziny 13.00

Kontakt: Restauracja Hotel Gdańsk: Tel. 58 320 19 70 , E-mail: informacja@brovarnia.plOferty specjalne

Zaplanuj swój pobyt w Hotelu Gdańsk dostając więcej za mniej

Obiady weselnew Restauracji Hotel Gdańsk

oferta specjalna
Wyjątkowy dzień wymaga wyjątkowej oprawy, o którą w Restauracji Hotel Gdańsk dbamy z największym przywiązaniem do szczegółów...

Więcej

Komuniew Restauracji Hotel Gdańsk

oferta specjalna
Serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia komunijnego w naszej Restauracji Hotel Gdańsk...

Więcej

Chrzcinyw Hotelu Gdańsk Boutique

oferta specjalna
Zapraszamy do organizacji w Hotelu Gdańsk wyjątkowego przyjęcia z okazji Chrzcin...

Więcej
Zobacz wszystkie oferty
Hotele GdańskHotelHotel GdańskHotelTwitterInstagram