Indoor

Seminarium piwne w naszej Brovarni Gdańsk, podczas którego nasz piwowar opowie o procesie warzenia piwa i ciekawostkach z nim związanych, a uczestnicy konferencji będą mogli zdegustować trzech warzonych w naszym własnym browarze unikalnych gatunków piw. Mogą Państw również zakupić 10 litrową beczkę naszego piwa, której uroczyste odbicie przez wyróżnioną w Państwa gronie osobę, odbędzie się na zakończenie prelekcji

„W świecie iluzji” - jeśli chcesz by organizowana impreza firmowe miała magiczny i niezapomniany charakter – zaproś iluzjonistę, który będzie wiedział co zrobić aby oczarować swoją widownię. Pokaz iluzjonisty może stać się dodatkiem do każdej imprezy o charakterze integracyjno – rozrywkowym lub też stanowić jej główną część.

„Zostań reżyserem Kina Akcji”. Nasi instruktorzy – zawodowi filmowcy odpowiedzialni są za koordynację i część techniczną – czyli obsługę kamery, odpowiednie ustawienie oświetlenia, nagłośnienia i oczywiście montaż filmów. Podczas całej „akcji film” nasi filmowcy służą także dobrą radą w kwestii odpowiedniego ustawienia aktorów, doboru pleneru, strojów czy elementu scenografii. Mniej pomysłowymi uczestnikami, organizatorzy pokierują w odpowiedni sposób. Podczas integracyjnej imprezy firmowej tego typu, grupę dzielimy na mniejsze 10 – osobowe ekipy filmowe. Cały program podzielony jest na 2 części. Pierwsza to część najbardziej kreatywna, podczas której uczestnicy imprezy wymyślają scenariusz, tworzą rekwizyty i przygotowują plan filmowy. Następna część to sesja zdjęciowa, która jest realizacją pomysłów z poprzedniego etapu.

„You can Dance” - Pokaz w wykonaniu profesjonalnych tancerzy, to idealny sposób na uatrakcyjnienie każdej imprezy. Pasja, ogromne doświadczenie i umiejętności członków grupy tanecznej, z którą współpracujemy, pozwalają na zaproponowanie szerokiej oferty usług na bardzo wysokim poziomie. Proponujemy Wam pokazy solowe, parowe, jak i grupowe połączone w bloki taneczne. W zależności od Waszych potrzeb w bloku mogą znajdować się różne style taneczne. Aranżację, tematykę i charakter występu również dostosujemy do Waszych wymagań. Poza częścią pokazową oferujemy również lekcje tańca o charakterze integracyjnym dla uczestników imprezy. Podczas pokazów i lekcji nie zabraknie oczywiście elementów humorystycznych oraz interakcji z uczestnikami imprezy. Nasi tancerze nie tylko pokażą i nauczą Was jak tańczyć, będą bawić się na parkiecie razem z Wami!


Outdoor

Rejsy jachtem po Zatoce Gdańskiej na luksusowych jednostkach Jeanneau Sun Odyssey 42 Deck Salon, które gwarantują gościom maksymalną wygodę i bezpieczeństwo.

„Epicentrum Akcji”- Zapraszamy do udziału w ekstremalnej przygodzie na terenie nowopowstałego parku rozrywki spodznaku podniesionego poziomu adrenaliny. Na obszarze kilkunastu hektarów stworzono idealne warunki dla miłośników mocnych wrażeń. W ramach oderwania się od szarzyzny dnia codziennego proponujemy:

Offroad – czyli odpowiedź na pytanie: „Jak pokonać wszelkie naturalne przeszkody przy pomocy napędu 4x4?”. Będzie to odpowiedź całkowicie praktyczna – w jej uzyskaniu pomocne będą jeepy i quady.

Ścianka – pośród trójmiejskiej leśnej zieleni, każdy będzie miał szansę sprawdzić swoją przyczepność do płaszczyzn pionowych.
Paintball – dobrze znany i przez wielu bardzo lubiany. Tylko tutaj można się w pełni cieszyć wygraną w bezpośrednim starciu z wrogiem, bez obawy o poległych i rannych. A zatem... bitwę zacząć czas!

Strzelnica – co sprytniejsi przed paintballową konfrontacją zapewne wybiorą się na strzelnicę, by uczynić swą rękę pewną i oko celniejszym niż zwykle.

Skok – pośród koron drzew, na jednej z sosen znajduje się podest (około 20m nad ziemią). By doznać przyjemności lotu z tej wysokości, trzeba będzie się tam najpierw wspiąć! Droga w jedną i drugą stronę zapewni mnóstwo emocji.

Zorbing – to w skrócie: zawrót głowy wewnątrz staczającej się ze zbocza kuli. Rozrywka tyleż szalona, co i bezpieczna, więc... na co czekać?
Park Linowy – czyli ekscytujący sposób na penetrowanie niedostępnych zwykłym śmiertelnikom obszarów leśnych. Misja polega na przemierzeniu zmyślnie zaprojektowanych tras między drzewami na wysokości 10 -20m.

„Żywot Rycerza” - to próba (zazwyczaj udana) przeniesienia uczestników imprezy w ponure czasy średniowiecza. To przeniesienie nie będzie trudne ponieważ cała impreza odbywa się w jednym z średniowiecznych zamków krzyżackich Pomorza. Impreza odbywa się w dwóch odsłonach – wieczornej biesiady na zamku i turnieju rycerskiego.

To tylko wybrane propozycje, gdyż naszą dewizą jest indywidualne podejście do każdego klienta, dlatego jesteśmy otwarci na Państwa pomysły i zawsze, w miarę możliwości, chętnie pomożemy w ich realizacji.

Oferty specjalne

Zaplanuj swój pobyt w Hotelu Gdańsk dostając więcej za mniej

Wigilia firmowa w sercu Gdańska

oferta specjalna
Zorganizuj spotkanie firmowe w Hotelu Gdańsk i poczuj magię świąt.

Więcej

Work and life balancew samym sercu miasta

oferta specjalna
Połączenie wypoczynku z pracą to idealne rozwiązanie.

Więcej

Konferencje dopasowane do Twoich potrzeb

oferta specjalna
Zadbamy o to, by Twoje spotkania biznesowe odbywały się w profesjonalnej oprawie i doskonałej atmosferze.

Więcej
Zobacz wszystkie oferty
Hotele GdańskHotelHotel GdańskHotelTwitterInstagram