Jeżeli masz dużo entuzjazmu, lubisz pracować w zespole i jednocześnie posiadasz doświadczenie w wykonywaniu zabiegów na twarz i ciało oraz masaży, dołącz do nas. Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu:

KOSMETOLOGA - UMOWA O PRACĘ

Wymagania:

- doświadczenie minimum 3 lata na podobnym stanowisku

- umiejetność wykonywania zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało oraz masaży

- wykształcenie kierunkowe ( preferowane wyższe)

- znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

- dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym ( wlącznie z weekendami)

- miła aparycja, wysoka kultura osobista, komunikatywność

Obowiązki:

- obsługa gości SPA na najwyższym poziomie

- dbanie o wizerunek firmy

- umiejetność stworzenia miłej atmosfery w kontakcie z klientem

- profesjonalne wykonywanie zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało oraz masaży

Oferujemy:

- prace w prestiżowym hotelu

- stabilność zatrudnienia ( umowa o pracę)

- motywacyjny system wynagrodzenia

- mozliwość rozwoju zawodowego, szkolenia

- pracę na najwyższej klasy aparaturze

Odpowiedzi na ogłoszenie , zawierające CV oraz List motywacyjny prosimy przesyłać na adres: a.rogowska@hotelgdansk.com.pl lub spa.manager@hotelgdansk.com.pl, w tytule maila prosimy umieścić nazwę  stanowiska.

W CV prosimy o umieszczenie i podpisanie klauzuli : „Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883).

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Oferty specjalne

Zaplanuj swój pobyt w Hotelu Gdańsk dostając więcej za mniej

10 proc. zniżkioferta specjalna Med SPA

oferta specjalna
Tylko teraz wszystkie zabiegi w naszym wyjątkowym SPA ze zniżką 10%.

Więcej

Royal Treatmentuczta królewska

Zabieg odżywczy przeznaczony dla suchej, dojrzałej, zmęczonej skóry.

Więcej

Koktajl truskawkowyw Med SPA Hotelu Gdańsk

Wyjątkowa przyjemność o cudownym aromacie.

Więcej
Zobacz wszystkie oferty
Hotele GdańskHotelHotel GdańskHotelTwitterInstagram