Gdańskie Dożynki Piwne OKTOBERFEST 2017

23 września już po raz dziewiąty odbyła się inauguracja Gdańskich Dożynek Piwnych - Oktoberfest 2017. Uroczyste odbicie pierwszej beczki piwa uwarzonego specjalnie na tę okazję w Hotelu Gdańsk Boutique uświetnił występ Kabaretu pod Wyrwigroszem. W zabawie udział wzięło ponad 200 osób. Miłośnicy złocistego trunku biesiadowali przy muzyce na żywo, znakomitej zabawie, pysznym jedzeniu i, co oczywiste, wyśmienitym piwie serwowanym w litrowych kuflach, jak na Oktoberfest przystało.

Gdańsk Oktoberfest 2017

Najnowsze piwo Oktoberfest uważone specjalnie na tę okazję charakteryzuje się delikatnym aromatem karmelowym. Głęboki bursztynowo-czerwony kolor podkreśla idealnie kremowa i gęsta piana, która w kuflu tego piwa tworzy koronę - smaków i aromatów. Na pierwszy plan wysuwa się słodycz, na końcu jednak piwo jest umiarkowanie wytrawne. Ta szlachetna i złożona słodowość pochodzi od palonych ciemnych słodów. Goryczka chmielowa piwa Oktoberfest jest umiarkowana, świeże szyszki najlepszych polskich odmian chmielu dają piwu niepowtarzalny aromat. Równowaga przesunięta jest ku słodowości, jednak finisz nie jest słodki. Z pewnością jest to złożone piwo, którego należy spróbować.

Dla tych, którym się nie udało być tego dnia w Brovarni Hotelu Gdańsk Boutiqe mamy dobrą wiadomość. Specjalnie uwarzonego na tę okazję piwa, a także specjałów kuchni starogdańskiej i bawarskiej będzie można spróbować aż do 29 października. Zapraszamy.

Gdańsk Oktoberfest 2017Oferty specjalne

Zaplanuj swój pobyt w Hotelu Gdańsk dostając więcej za mniej

Obiady weselnew Restauracji Hotel Gdańsk

oferta specjalna
Wyjątkowy dzień wymaga wyjątkowej oprawy, o którą w Restauracji Hotel Gdańsk dbamy z największym przywiązaniem do szczegółów...

Więcej

Komuniew Restauracji Hotel Gdańsk

oferta specjalna
Serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia komunijnego w naszej Restauracji Hotel Gdańsk...

Więcej

Chrzcinyw Hotelu Gdańsk Boutique

oferta specjalna
Zapraszamy do organizacji w Hotelu Gdańsk wyjątkowego przyjęcia z okazji Chrzcin...

Więcej
Zobacz wszystkie oferty
Hotele GdańskHotelHotel GdańskHotelTwitterInstagram